top of page

İlkeli

Hizmet

Güleryüzlü

Disiplinli

Güvenli bir gelecek ve güvenli bir dünya için  her zaman yanınızdayız.

2004 yılında 5188 sayılı özel güvenlik hizmetlerine dair kanunun yürürlüğe girmesiyle 01.08.2012 kuruluş tarihi itibari ile güvenlik sektöründe hızlı bir büyüme kaydeden YENİÇERİ ÖZEL GÜVENLİK HİZ. A.Ş. disiplinli dürüst ilkeli seçkin ve eğitimli personel tercihi ve kaliteli hizmet anlayışı ile sektöründe Türkiye’nin en büyük firması konumuna gelmiştir. Güçlü referanslara sahip olan firmamız İzmir, Antalya , Eskişehir , Ankara ve Bursa gibi önemli şehirler başta olmak üzere ülkemizde 20 vilayette hizmet vermektedir. 

Kamu kurum ve kuruluşları, her türlü işyeri, konut, tesis, plaza, site, depo, fabrika, hastane, okul, liman. havaalanı alışveriş merkezleri, tarihi yapılar, ticaret merkezleri, spor tesisleri ve açık alanlarda 24 saat hizmet veren firmamız sektörle ilgili tüm teknolojik gelişmeleri de yakından takip ederek aynı zamanda da hizmetlerinde kullanmaktadır.

YENİÇERİ Özel Güvenlik ailesine katılacak olan personeller referans sistemiyle titiz bir şekilde seçilip seçkin eğitim kadromuzca eğitimleri tamamlanarak iş başı yaptırılmaktadır.

Güvenlik sektöründe ülkemizde ilkleri başaran firmamız 2012 yılı itibarıyla kaliteli hizmet anlayışını uluslar arası platforma taşımayı amaçlamıştır.

Misyonumuz

Müşterimize ihtiyacı olan güvenlik hizmetini yenilikçi yaklaşımlarla vererek, kendi iş alanlarında odaklanmalarını sağlamak amacıyla, yeni ve yenilikçi bir anlayışla, ehil yönetici kadrosuyla, nedim arkadaş ve dost olma ilkesiyle ve tutarlı personeliyle, çözüm odaklı ve verimli çalışma anlayışıyla, esnek ve uyumlu olmasıyla, riski minimize eden, hatta sıfırlama azim ve gayretiyle, istikrarlı bir özel güvenlik ve koruma hizmeti sunmaktadır.

Vizyonumuz

Kaliteli hizmetiyle teknolojiyi harmanlayarak güvenlik pazarında Türkiye'nin lider firması olmak...

Yeniçeri Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş.

Kocatepe Mah. Abdülhakhamit Cad. No:21

34437 Beyoğlu/Taksim/ İSTANBUL

 

0212 311 98 08 - info@yeniceriguvenlik.com.tr

Çalışma Saatleri: 8:30 - 18:00

  • Gri LinkedIn Simge
  • Grey Instagram Icon
  • Grey Facebook Icon
  • Grey Twitter Icon

© Copyright 2023. | Yeniçeri Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş.

Yeniçeri Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş Bir Yeniçeri Group Markasıdır

bottom of page